Medycyna estetyczna - KWAS HIALURONOWY I BOTOKS

Kwas hialuronowy- TEOSYAL®
Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego, możemy wypełnić, powiększyć lub wykonturować usta, wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetki oraz dolinę łez.
Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego o różnej gęstości i objętości (w zależności od okolicy i stanu skóry),
Na życzenie pacjenta może być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym.
Dzięki zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego można uzyskać efekt promiennej, 
wypoczętej młodszej twarzy i pełniejszych ust.

Efekt utrzymuje się od 6-12 miesięcy.

Toksyna botulinowa- Azzalure

Botoks jest przeznaczony dla osób, które pragną pozbyć się zmarszczek mimicznych, czyli zmarszczek pojawiających się w górnej części twarzy. Tego typu zmarszczki występują często u bardzo młodych osób, ponieważ są związane z żywą mimiką twarzy. Przy zmarszczkach mocno utrwalonych i bardzo głębokich może zaistnieć potrzeba uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Toksyna botulinowa jest stosowana w usuwaniu zmarszczek:

  • poprzecznych czoła
  • między brwiami (zmarszczki "lwie", okolica gładzizny czoła)
  • wokół oczu i ust
  • na szyi
  • na brodzie

Efekty:

Rezultaty zabiegu będą widoczne już po 3-6 dniach. Skóra jest wizualnie bardziej elastyczna a zmarszczki wygładzone. Po 10 dniach efekt jest optymalny, skóra staje się gładka, wypoczęta i przez to wygląda młodziej. Efekt działania toksyny botulinowej trwa średnio 4-6 miesięcy.

Gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości wykonywanych zabiegów jest dr n. medycznych Maja Kucharska-Janińska

-Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej (egzamin zdany z wyróżnieniem). 

-Tytuł doktora nauk medycznych uzyskany na podstawie rozprawy doktorskiej 
„Ocena głosu i mowy u chorych z rakiem jamy ustnej po operacjach rekonstrukcyjnych żuchwy 
i wargi dolnej" (obrona z wyróżnieniem). 

-Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpiatlu im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

-Posiada wiele certyfikatów specjalistycznych z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, medycyny estetycznej, stomatologii, implantologii.

-Autor i współautor wielu prac naukowych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym 
z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

-Współautor podręcznika dla lekarzy i studentów medycyny pt. "Traumatologia szczękowo-twarzowa" pod redakcją profesora Leszka Lewandowskiego. Wieloletni nauczyciel akademicki 
na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. 

-Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii które ściśle współpracuje z Europejskim Towarzystwem Chirurgii Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej (EACMFS).

tu nas znajdziesz