Pielęgnacja twarzy - peelingi medyczne

1. Retino 5%  Booster Set- to dwufazowy zabieg przywracający zmieniony stan równowagi skóry. Receptura produktu oparta jest na połączeniu kwasu xymeninowego z wysoce skoncentrowaną maską retinolową (5%).   

Wskazania do zabiegu to skóra z widocznymi oznakami starzenia, która wymaga rozświetlenia i dodania blasku, jak również skóra z niedoskonałościami (przebarwienia i stany zapalne. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, miękka, wygładzona, a koloryt skóry jest jednolity. W bardzo widoczny sposób zauważalna jest redukcja niedoskonałości i zmarszczek.

W zabiegu: demakijaż (twarz i szyja)+możliwy peeling +  kwas xymeninowy + maska retinolowa 5% + krem

Twarz + szyja - Cena: 150 zł

Twarz + szyja + dekolt - Cena: 180 zł

Zabieg powtarzać w cyklu 2-4, co 21-30 dni 

2. 3 RETISES 1%- nanopeel gel- RETINOL- odżywia skórę, przeciwdziała pojawieniu się zmarszczek i zmniejsza ich głębokość, rozjaśnia przebarwienia, napina skórę.

Zabieg powtarzać w cyklu 2-4, co 21-30 dni 

Cena: 150 zł          

3. Spa Peel Classic
Zabieg jest oparty na działaniu synergicznym czterech kwasów: 15% kwas salicylowy, 8% kwas pirogronowy, 5% kwas mlekowy i 0,1% kwas retinowy.

W zabiegu: demakijaż (twarz i szyja) +  kwas +  krem - Cena: 140 zł          

Zabieg powtarzać w cyklu 3-5,  co 21-30 dni 

4. Spa Peel Classic +10 % Retinol , Retinaldehyd, Palmitynian retinylu
Zabieg jest oparty na działaniu synergicznym czterech kwasów: 15% kwas salicylowy, 8% kwas pirogronowy, 5% kwas mlekowy i 0,1% kwas retinowy oraz Retinol 10 %
Retinol przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz poprawia elastyczność skóry. Ponadto, retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując namnażanie i mobilność melanocytów.

W zabiegu: demakijaż (twarz i szyja) +  kwas + retinol - Cena: 180 zł          

Zabieg powtarzać w cyklu 2-4, co 21-30 dni 

5. Kwas ferulowy 10% z peelingiem chemicznym 36 % - polecany dla cer dojrzałych, , o nierównomiernym kolorycie, zmęczonych opalaniem, z pierwszymi zmarszczkami. Kwas działa silnie antyoksydacyjne, nawilża i regeneruje płaszcz lipidowy. Stymuluje syntezę kolagenu, redukuje efekty niekorzystnego wpływu warunków zewnętrznych jak również zmniejsza tendencję do przebarwień

W zabiegu: demakijaż + peeling +  kwas + serum+ krem - Cena: 150 zł                                                                                                         

6. Kwas migdałowy 30 % i 5 % laktobionowy- polecany o każdej porze roku, błyskawicznie poprawiający kondycję skóry, polecany dla osób z ceną wrażliwą, naczyniową, z przebarwieniami lub trądzikiem pospolitym.

Złuszcza zrogowaciały naskórek, reguluje wydzielanie serum, aktywuje regenerację komórkową, daje spektakularne efekty rozjaśnienia przebarwień pozapalnych, rozjaśnia i likwiduje przebarwienia.

W zabiegu: demakijaż (twarz i szyja) + peeling + kwas + maska+ krem

Cena: 130 zł                      

7. Kwas Migdałowy 40 %

Zabieg o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczony do każdego rodzaju cery, nawet naczyniowej i wrazliwej.
Podstawowe wskazania do jego wykonania to: skóra sucha, szara, pozbawiona blasku, zanik napięcia i elastyczności, powierzchniowe przebarwienia. Peeling wzmacnia barierę ochronną skóry, poprawia napięcie, nawilżenie, regeneuje, odmładza, natychmiast rozświetla, rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry.

Zabieg powtarzać w cyklu 4-6, co 7-10 dni 

W zabiegu: demakijaż (twarz i szyja) + peeling + kwas + maska+ kremCena: 130 zł

8. KWAS AZELAINOWY 25%- wł. seboregulujące, neutralizujące działanie wolnych rodników, regulujące pigmentację skory, spłycenie blizn potrądzikowych.

-Wskazania: trądzik pospolity i różowaty, zapalenie mieszków włosowych, cera naczyniowa, łuszczyca, przebarwienia pozapalne, melazmy

Zabieg powtarzać w odstępach 14 dni max  do 3 miesięcy

Cena: 120 zł

9. KWAS SALICYLOWY 20%

Posiada wł. przeciwzapalne, antyseptyczne, antybakteryjne, ściągające, przeciwstarzeniowe, fotoochronne.

Wskazania: trądzik zwykła( również w fazie zapalnej), zmiany łojotokowe z rozszerzonymi porami, zaskórniki zamknięte i otwarte, wypryski,  zapalenie mieszków włosowych, przebarwienia pozapalne, melazmy, fotostarzenie

Zabieg powtarzać 3 razy w odstępach 21 dni

Cena - 120 zł

10. KWAS WINOWY ATA peeling pozwala na przeprowadzanie eksfoliacji w głębokich warstwach skóry aktywując mechanizm biologiczny, który stymuluje odnowę komórkową i wzrost nowych komórek, dając w rezultacie zdrowszy i promienny wygląd skóry.

Eksfoliacja kwasem winowym to doskonały zabieg dla osób, które chcą odmłodzić twarz, napiąć skórę oraz pozbyć się przebarwień i blizn. Polecany również jako terapia likwidująca niedoskonałości. W zależności od stężenia działanie może być od delikatnego do mocno złuszczającego.

Dostępne stężenia: 10%, 30%, 50%.

Wskazania:
- trądzik i usunięcie śladów po nim, w tym blizn i nieestetycznych przebarwień,
- wygładzenie skóry tłustej
- rozjaśnianie przebarwień
- odmładzanie i ujędrnianie
- nawilżenie skóry

Cena 130 zł

tu nas znajdziesz