Pielęgnacja twarzy - Zabiegi DiBi Milano

FILL PERFECTION -alternatywa dla Botoxu

Ekskluzywna pielęgnacja i szybki efekt bez korzystania z inwazyjnych metod. Zabieg silne napina skore, wypełnia zmarszczki. Stanowi pielęgnacyjna alternatywę dla botoksu. Profesjonalny zabieg wypełniający z efektem anti-age o wyjątkowym działaniu. Zabieg poleca się osobom o skórze dojrzałej z mocno zarysowanymi zmarszczkami oraz kobietom, które chcą, aby ich skóra wyglądała jędrniej i pełniej. Jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej wykorzystującej botox. Działa na powierzchni i w głębi skóry. Daje natychmiastowo widoczne rezultaty wypełniające.Efekt wypełnienia uzyskuje sie dzieki naturalnym machanizmom autreogenacji skóry.

W zabiegu: demakijaż+ peeling enzymatyczny/ kawitacyjny + koncentrat  + mezoterapia bezigłowa + maska + masaż + krem

Czas: 90 minut                      Cena: 350 zł  

LIFT CREATOR - Zabieg liftingujący najnowszej generacji, który regeneruje skórę, unosi owal twarzy, redukuje zmarszczki i ujędrnia tkanki. Dzięki zawartości tetrapeptydu o działaniu wypełniającym, aminokwasów, które zapobiegają lipoatrofii oraz wyciągów z albicji jedwabistej zmniejszają się sińce i obrzęki okolicy oczu, pobudza się synteza kolagenu i poprawia się napięcie skóry.

W zabiegu: demakijaż+ peeling enzymatyczny/ kawitacyjny + koncentrat  botox- like + maska + masaż + krem

Czas: 60 minut                      Cena: 180 zł  

PRO-CELLULAR-  regeneracja i ochrona skóry

Dwie intensywne fazy w jednym produkcie:

  faza olejowa, bogata w wyselekcjonowane składniki roślinne o działaniu antyoksydacyjnym i zmiękczającym.

  aktywna faza wodna, bogata w Pre-Dibiotic (silny Prebiotyk), Matrykiny (przesyłają wiadomości komórkom), Witaminę C i wyciąg z Aloesu, o właściwościach łagodzących, ochronnych i odmładzających. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych.

W zabiegu: demakijaż+ peeling enzymatyczny/ kawitacyjny + koncentrat  + mezoterapia bezigłowa + maska + masaż + krem

Czas: 90 minut                      Cena: 290 zł  

tu nas znajdziesz